Onze nieuwe fractiemedewerker Agatha stelt zich voor

Agatha..pngdonderdag 02 oktober 2025

Mijn naam is Agatha Griffioen werkzaam in de marketing en communicatie. Getrouwd met Gert-Jan Post, architect in het dagelijks leven, maar manusje van alles in elk uurtje dat nog gevuld kan worden. Samen zijn wij ooit begonnen in een zeecontainer, tegenwoordig is dat ingeruild voor een groen kruisgebouwtje uit 1962 in Tollebeek. Kortom: stilzitten doen we niet snel.

Misschien kennen sommigen mij nog als de jongste dochter van dominee Jac. Griffioen. Vanuit die achtergrond heb ik altijd meegekregen hoe belangrijk gemeenschap is, en hoe belangrijk het is om zorg voor elkaar te dragen. Ondertussen zijn wij gezegend met 3 heerlijke knullen: Andréas, Aäron en Micha. 

Wat mij in de ChristenUnie aanspreekt, is het begrip rentmeesterschap. Ofwel zorgdragen voor wat (of wie) ons is toevertrouwd en dan met name de zorg voor de kwetsbaren in onze samenleving. Mij raakt in het bijzonder het welzijn van kinderen. De kleinsten, afhankelijk, kwetsbaar en zonder nog een stem te kunnen geven, verdienen dat we hen zien en beschermen. Ik geloof dat er – ook in de politiek – een belangrijke taak ligt om daar met wijsheid en zorgvuldigheid naar te kijken. Zoals Jezus ons oproept de kinderen niet te vergeten (Marcus 10:14).

« Terug